Супер подія 22 серпня 2021 року. В місті Харків - Асоціація локмайстрів України організовує масштабну виставку конференцію!

Для безкоштовного відвідування Lock Fest 2021 пройдіть невиличку реєстрацію натиснушви кнопку знизу
Зареєстрованим відвідувачам вхід вільний і безкоштовний!
План Lock Fest 2021
Будь-яка компанія, яка має відношення до безпеки може розмістити свій стенд на територіі виставкової зони. Якщо у вас є свій стенд можете змонтувати його на місці. Якщо стенду немає - ми дамо вам стіл та стільці.
Виставкова зона
Маєте змогу та бажання виставити свою продукцію на тестування? Ми даємо таку можливість. Члени Асоціації залюбки протестують вашу продукцію за вимогами і класами найвищіх стандартів.
Зона тестування
Під час виставки ви маєте можливість розслабитися на м'яких подушках в зоні відпочинку. До ваших послуг фут-корт, де можна перекусити або щільно поїсти. Відмінне місце для проведення перерви або спілкування з партнерами і друзями.
Лаунж зона
У цій зоні будуть проходити презентації по продуктам і дискусійні панелі. Ви можете розповісти про новинки асортименту або ще раз розповісти про свої продукти.
Конференц зона
Зона проведення найцікавішої частини - другого українського чемпіонату з "Lock Picking Sport". Три перших місця отримують вагомі призи.
Lock Picking Sport
м. Харків, вулиця Плеханівська, 126
Місце проведення