Для забезпечення безпеки житла, офісів, магазинів та іншої нерухомості застосовуються різні засоби захисту. Одне з найбільш ефективних рішень - це установка решіток на вікна.

Багатьох не влаштовує не найкращий вид з загратованого вікна, але рішення цієї проблеми давно знайдено - можна встановити розсувні решітки. Ефективність їх досягається за рахунок того, що вони можуть приймати два положення:

Закрита решітка - решітка захищає майно від проникнення через вікно.
Відкрита решітка - вид з вашого вікна не псують сталеві прути.
Фото грат
Які переваги отримують клієнти:
Міцність.
Основну захисну функцію розсувних грат несуть парні вертикальні профілі або смуги, які з'єднані між собою на відстані приблизно 18 мм. Між цими профілями знаходиться рухливий паралелограм (пантограф) із сталевої штаби, який несе функцію руху парних вертикальних профілів (стійок). Багато виробників застосовують в якості матеріалу стійки з'єднану між собою сталеву смугу. Фахівці фірми Professional-M рекомендують використовувати в якості стійки з'єднані між собою сталеві профілі перетином 20х10 мм або 30х10мм. Навіть один профіль має 4 кута жорсткості, а стійка з таких, жорстко з'єднаних профілів, виходить має 8 кутів жорсткості. Для порівняння: смуга при поперечному вигині має 0 кутів жорсткості, швелер 2 кута, профільна труба 4 кута жорсткості. Тому саме технологія застосовується фахівцями Professional-M забезпечує найкращу міцність решітки. Застосування такої технології без праці дозволять встановлювати врізні замки різних типів, а не просто вушка під навісний замок!
Довговічність. 
За рахунок застосування надійних замкових механізмів, якісних сталевих підшипників, якісних зварних з'єднань, вироби придбані у нас прослужать Вам довгі роки. Багато замовників встановлюють наші розсувні решітки та інші вироби з металу протягом багатьох років і вже не на один об'єкт!
Гарний зовнішній вигляд. 
При виготовленні розсувних решіток та інших виробів з металу Professional-M керується принципом: Роби, як для себе і навіть краще! І цей девіз не дозволяє нам надавати замовнику неякісні вироби. Наприклад деякі виробники розсувних решіток в Україні спрощуючи виробничий процес, допускають застосування рухомих елементів на лицьовій частині решітки, які з часом здирають фарбу в місці тертя.
YouTube канал
Контактна інформація компанії "M-Professional"
Адреса:
Україна, м. Харків,
проспект Московський, 257, 3 поверх


Телефони:

(057) 758-24-86

(067) 900-40-56

(093) 124-00-08


Пошта:
profmdoors@ukr.net

Сайт:
https://prof-m.org.ua

Розсувні решітки компаніі "M-Professional" протестовані та схвалені до встановлення Ассоціацією локмайстрів України