Nolon - датчики замкової щілини для систем охоронної сигналізації
Фото датчиків
Які переваги отримують клієнти:

Спрацьовує на кілька хвилин раніше всіх існуючих датчиків

Не важливо скільки часу злодій зламував замок, 5 хвилин або годину, стандартні датчики встановлені усередині об’єкту охорони і спрацьовують тільки після успішного злому замка і відкриття дверей. Датчик замкової щілини nolon спрацює ще до початку злому!

Не залишає шансів зламати двері до приїзду машини охорони

Так як в середньому час злому замка становить 5 – 30 хвилин, а час приїзду групи реагування охоронної компанії 5 – 10 хвилин, датчик nolon не залишає шансів встигнути відкрити замок, знайти цінності та втекти до приїзду охорони!

Інтегрується в будь-яку охоронну систему, в тому числі вже встановлену

Датчик nolon всередині має вбудований регульований опір від 0 до 10 КОм, що робить його сумісним практично з будь-якою системою сигналізації.

Він також може бути підключений до системи бездротової сигналізації ajax, через вхід для зовнішнього провідного датчика в датчику відкриття дверей ajax DoorProtect. Датчик nolonне вимагає живлення і для інтеграції в існуючу дротову систему сигналізації його достатьно підключити до стандартних дротових датчиків відкриття дверей.

Простий і зручний у використанні

Датчик nolon має зручну і «прозору» для використання конструкцію, яка не потребує складних додаткових дій.

Просто відсуньте кришку датчика в сторону і вона відкриється вниз, за ​​рахунок чого не заважатиме відкривати ключами замок. Просто почніть закривати кришку датчика і вона точно зафіксується в закритому положенні, завдяки вбудованим магнітам.

Реагує на спробу вивчення типу замка

У більшості випадків злодії ретельно готуються до пограбування, за кілька днів вивчають встановлені замки, щоб підібрати необхідні відмички або інструменти. Датчик nolon в закритому стані має однаковий зовнішній вигляд і розміри для будь-якого типу замку, як з сувальдним, так і з циліндровим механізмом секретності. Кришка датчика приховує замок від сторонніх очей, а датчик nolon спрацює при найменшій спробі його вивчення.

Таким чином датчик nolon єдиний датчик здатний оповістити вас за кілька днів про підготовлюване пограбування!

Спрацьовує при спробі злому замка відмичками

Для того, щоб почати використовувати відмичку треба спочатку відкрити кришку датчика nolon і він спрацює!

Спрацьовує при свердлінні датчика

При спробі просвердлити кришку датчика не відкриваючи її датчик nolon спрацює.

Реагує на силові методи злому дверей

При спробі розбити датчик nolon, вибити двері, відкрити двері ломом, забити ригелі, розрізати полотно і т.і. датчик nolon спрацює!
YouTube канал
Контактна інформація компанії Nolon
Телефон:
+38 044 360 86 06

Сайт:
https://nolon.com.ua

Датчики замкової щілини для систем охоронної сигналізації компаніі "Nolon" протестовані та схвалені до встановлення Ассоціацією локмайстрів України