Компанія "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи" заснована в 2010 році. Основний напрямок - виробництво броньованих дверей і зломостійких сейфів. Компанія працює в сегменті індивідуальних замовлень середнього і преміум класів. Надає повний цикл послуг, від виміру до установки, що дозволяє давати клієнту максимальну якість продукту.
Фото дверей
Які переваги отримують клієнти:
Наше виробництво відкрито для відвідування.
Ви можете в будь-який момент приїхати і подивитися, як робляться бронедвері, які технології використовуються і на якому високому рівні знаходиться якість виготовлення.
Всі моделі робляться індивідуально.
Це не тільки розмір і безліч стильних дизайнів. Це індивідуальні методи захисту, комбінування замків, броненакладки, бронепластини і унікальні рішення по конструкціях.
Ми перевіряємо якість три рази.
Під час виробництва йде перша перевірка конструкції в випробувальному стенді. Друга перевірка проводиться після обшивки дверей і установки замків. Третя - після установки замовнику. Таким чином, клієнт отримує двері, перевірену професіоналами на кожному етапі, від проектування до установки.
Працюємо тільки з перевіреними замками.
У наших дверях використовуються тільки топові замки найнадійніших брендів. Ми стежимо за якістю виготовлення дверей і за взломостойкимі характеристиками. Тому використовуємо замки, в яких впевнені особисто.
Авторські методи захисту.
Завдяки досвіду і виробничим потужностям ми розробили власні броненакладки і бронепластини, для захисту потенційно уразливих ділянок двері. З такими технологіями замки максимально захищені від розтину, а дверне полотно від силового злому.
Гарантія якості.
Щоб забезпечити максимальну якість, ми беремо весь процес на себе. Зняття виміру, підбір матеріалів, фурнітури, обробки, замків, власне виробництво, випробування двері, доставка, установка, перекодування замків під ключі замовника, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування, ремонт після спроби несанкціонованого проникнення. Замовляючи двері компанії "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи", ви купуєте надійний захист вашого будинку і постійну підтримку з нашого боку.
Фото сейфів
YouTube канал
Відео тестування двері "Моноліт Мускул"
Контактна інформація компанії Моноліт
Адреса:
Україна, м. Київ,
вул. Віскозна, 3Б
(навпроти Эпіцентру)

Телефони:
+38(044)223-15-03
+38(098)000-20-04

Пн - Пт: 08:00 - 19:00
Сб - Нд: 09:30 - 17:00

Пошта:
info@vzlom.kiev.ua

Сайт:
https://vzlom.kiev.ua

Двері та сейфи компаніі "Моноліт" протестовані та схвалені до встановлення Ассоціацією локмайстрів України