Інструмент аварійного відкриття
Український винахідник живе та працює в Україні, місті Чернівці. Його життя та робота пов'язані з вивченням циліндрових механізмів для замків та розробкою аварійного інструменту для їх відкриття.
На його особистому сайті(https://rotorpick.com/) представлений розроблений та випробуваний на практиці європейськими майстрами слюсарно-аварійний інструмент, який, на відміну від китайської підробки, є працюючим на всі 100%. Список інструментів постійно розширюється, у міру проведення необхідних випробувань та тестів. На даний момент майстерня може виготовляти до 10 одиниць інструменту на місяць, і тільки під замовлення.

Інструмент виготовлений з наступних матеріалів: алюміній, сталь та загартована сталь.
TITAN
TESA
MOTTURA
MEDECO
MLS
KABA
MCM
ISEO
KESO
EVVA
CISA
DOM
BKS
ASSA
ABS
AGB
ABUS
MUL-T-LOCK
Інструмент реалізується виключно Локмайстрам для аварійного відкриття або декодування циліндрів.
Прототипи інструменту
Також у стадіі розробки знаходяться прототипи інструменту, котрі розташовані на окремій сторінці сайту - https://rotorpick.com/prototypes. У цій категорії зібрані протитипи – аварійний інструмент у одиничному виконанні. Він пропонується виключно для компаній-виробників циліндрових замків або виробників обладнання для локсміт центрів. У разі досягнення домовленостей про співпрацю гарантується право на монопольне використання та виробництво інструменту.

Також пропонується компаніям-виробникам циліндрових замків послуга тестування та пошуки вразливостей з метою покращення замкових механізмів. На кожен прототип є патент або подана заявка на патент!
Система Rotor Block System(RBS)
Винахід блокування цилінрового механізму спрямований на захист замку від неканкціонованого відкриття. Детальніше ознайомитись з системою можно на стоорінці - https://rotorpick.com/rbs
Інструмент аварійного відкриття "Rotar pick" протестован та схвален до використання Ассоціацією локмайстрів України